Samsun Bölgede Pazarlama, İletişim ve İkna Teknikleri Eğitimi

Samsun Bölge Birliği ve Bölge Birliğine bağlı birim kooperatiflerde görev yapan personele yönelik “Pazarlama, İletişim ve İkna Teknikleri Eğitimi” düzenlendi.

Samsun Bölge Müdürü Mustafa Doyurucuoğlu eğitimin açılışında yaptığı konuşmada, “Ortaklarımıza vermiş olduğumuz hizmet kalitesinin artırılması bakımından eğitim faaliyetlerini önemsiyoruz. Çalışma arkadaşlarımızın kendini yenilemesi, değişime ayak uydurması, sorumluluk alan, örnek kişiler olması gerekmektedir. Eğitimler sonucunda sorumluluğunuz sadece kendinizi geliştirmenizle sınırlı değildir. Aynı zamanda bu gelişimi ortaklarımıza ve üreticilere hissettirmeniz, onlara katkı sağlamanız gerekir.” şeklinde konuştu.

Açılış konuşmasının ardından eğitim uzmanları Canten Kaya ile Hakan Turgut tarafından başarı ve motivasyon, insan ilişkilerinde ikna ve etkileme gücü, müşteri odaklılık ve hizmette kalite konularında katılımcılara bilgi verildi.

 

Yorum Yapın!

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…