Çarşamba, 21 Kasım 2018 00:00

Hububat Ekim Araştırması Anket Çalışması Öncesi Eğitim

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Pilot uygulama olarak belirlenecek olan Ankara Bölge Birliğine bağlı kooperatiflerde 2017-2018 Hububat Ekim Araştırması Anket çalışması kapsamında eğitim ve bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Strateji Geliştirme ve Teşkilatlandırma Daire Başkanlığınca organize edilen eğitim ve bilgilendirme toplantısına, Genel Müdür Yardımcısı Özgür Güven, Birim Müdürü A.Harun Kırmızı, Ankara Bölge Müdürü Veli Altunkaş ve kooperatif yetkilileri katıldı.

Ankara Bölge Birliği toplantı salonunda yapılan eğitimde; anket çalışmalarının kooperatif faaliyetlerinin planlanmasında önemli bir rolü olduğu vurgulanırken, çiftçi eğilimlerinin belirlenmesi ile üreticilerin tarımsal girdilerinin uygun zamanlarda karşılanması yanında, üretim planlaması yapılarak arz talep dengesinin ülke ihtiyaçlarına göre belirlenmesine katkı sağlayacağı kaydedildi.

 

Read 1314 times Last modified on Çarşamba, 21 Kasım 2018 13:35

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…