Çarşamba, 05 Aralık 2018 00:00

Genel Müdür Poyraz’dan Azerbaycan Ziyareti

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü ve Gübretaş Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Fahrettin Poyraz, ticari işbirliği konusunda temaslarda bulunmak üzere Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de SOCAR Yönetim Kurulu Başkanı Vagif Aliyev’e ziyarette bulundu.

Ziyarette Genel Müdür Poyraz’a; Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Bağcı ve Gübretaş Genel Müdürü İbrahim Yumaklı eşlik etti. Poyraz, görüşme esnasında Tarım Kredi Kooperatifleri ve iştiraklerinin önümüzdeki dönemde SOCAR ile ticari ilişkilerini geliştireceğini belirterek, “Azerbaycan, bizim için hem tarihsel hem de kültürel açıdan çok önemli bir ülke. Yalnızca komşu değil, dost ve kardeş ülke olan Azerbaycan ile ülkemizin sahip olduğu bağları geliştirdiğimiz projeler ile güçlendirmek istiyoruz. SOCAR da Türkiye’de önemli yatırımlar yapan ve ülkemizi yakından tanıyan bir kuruluş. Umarım iş birliğimiz her iki ülkeye de faydalı olur” diye konuştu.

Read 1020 times Last modified on Çarşamba, 05 Aralık 2018 18:23

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…