Pazar, 16 Aralık 2018 00:00

Tarım Kredi Kooperatif Market Ulus Şubesi Açıldı

Written by 
Rate this item
(39 votes)

Ankara Ulus’ta bulunan Melike Sultan Cami yer altı çarşısında hizmet verecek Tarım Kredi Kooperatif Market, hizmete açıldı.

Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Genel Müdürü Dr. Fahrettin Poyraz, Genel Müdür Yardımcıları Muaz Saka, Özgür Güven, Ahmet Bağcı, M. Okan Ateş, Tarım Kredi Birlik Genel Müdürü Hasan Hüseyin Demiröz ve Merkez Birliği idarecilerinin katıldığı açılışa vatandaşlar da büyük ilgi gösterdi. Marketten ilk alışverişi yapan Genel Müdür Poyraz, açılışa gelen vatandaşlarla da sohbet etti. Poyraz, çiftçi ürünlerinin tüketiciyle buluşmasında önemli rol oynayacak Tarım Kredi Kooperatif Marketine bereketli kazançlar temennisinde bulundu.

Yüksek kalite ve özenle seçilmiş ürünlerin yer aldığı Tarım Kredi Kooperatif Markette, doğrudan çiftçilerden alınan doğal ürünler halkla buluşurken, bir çok yeni çeşitle ürün gamı genişletildi. Tarım Kredi Kooperatif Markette, et ve süt ürünleri, bakliyat çeşitleri, zeytin, zeytinyağı ve ay çiçek yağı, bal, pekmez ve tahin çeşitleri, temizlik ve kişisel bakım ürünleri başta olmak üzere pek çok ürün tüketiciyle buluşacak.

Açılışa gelen vatandaşlar, marketin Ulus gibi merkezi bir konumda yer almasından dolayı mutluluk duyduklarını belirterek, Tarım Kredi kalitesiyle güvenle alışveriş yapacaklarını söylediler.

Read 4673 times Last modified on Pazar, 16 Aralık 2018 15:06

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…