×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 986
Pazartesi, 24 Aralık 2018 00:00

Kontrolör Yardımcıları Görevlerine Başladı

Written by 
Rate this item
(4 votes)

Tarım Kredi Kooperatifleri Bölge Birliği Müdürlüklerinde kontrolör yardımcısı olarak istihdam edilmek üzere yapılan yazılı ve sözlü sınavda başarılı olan adaylar, hazırlama ve mevzuat eğitiminin ardından görevlerine başladı.

Yapılan sınavda başarı göstererek atanmaya hak kazanan kontrolör yardımcıları, Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliğinde iki hafta süreyle hazırlama ve mevzuat eğitimi aldılar. Eğitimin ardından görev yerlerine atanan kontrolör yardımcıları, tebligatlarını Genel Müdür Dr. Fahrettin Poyraz’ın elinden aldı. Poyraz, kontrolör yardımcılarına hitaben yaptığı konuşmada “Tarım Kredi Kooperatifleri, faydalı olmak isteyenler için sınırsız potansiyele sahip bir kurum. Çalışma hayatınıza çok iyi bir yerde başlıyorsunuz. Her birinize meslek yaşantınızda başarılar dilerim” diye konuştu.

Genel Müdür Poyraz’ın makamında düzenlenen tebligat törenine Genel Müdür Yardımcısı Muaz Saka, Rehberlik ve Teftiş Kurulu Başkanı Mehmet Güneş katıldı.

 

Read 2139 times Last modified on Pazartesi, 14 Ocak 2019 06:57

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…