×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 986
Pazartesi, 31 Aralık 2018 00:00

Genel Müdür Yardımcısı Güven’den Gaziantep Bölge Ziyareti

Written by 
Rate this item
(1 Vote)

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdür Yardımcısı Özgür Güven ve Merkez Birliği Pazarlama Müdürü Emir Gaffar Ateş, Gaziantep Bölge Birliği ve bağlı kooperatifleri ziyaret etti.

Ölçek büyüklükleri dikkate alınarak belirlenen Gaziantep Bölge Birliğine bağlı Mizar, Aktoprak, Büyükşahinbey, Narlı ve Kahramanmaraş Tarım Kredi Kooperatiflerine gerçekleştirilen ziyaretlerde Gaziantep Bölge Müdürü Mehmet Aksoy, Bölge Müdür Yardımcıları Levent Uslu ve Hasan Şentürk ile Kooperatif Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri de hazır bulundu.

Söz konusu ziyaretlerde küçük ölçek grubundaki kooperatiflerin sorunları, çözüm önerileri ile büyük ölçekli kooperatiflerin nasıl daha çok büyüyebilecekleri konusunda görüş alış verişinde bulunuldu. Genel Müdür Yardımcısı Özgür Güven ziyaretler sırasında Gaziantep Bölgesinin gerek coğrafi gerekse iklim, toprak ve yetiştirilen ürünler bakımından önemine değinerek, Merkez Birliği olarak üreticinin yanında olduklarını söyledi.

Kooperatif ziyaretleri sonrasında Gaziantep Bölge Birliği toplantı salonunda Bölge Müdürü Mehmet Aksoy tarafından konuklara Bölge Birliği ve kooperatiflerin faaliyetleri hakkında bilgi verilirken Bölge Birliği personeli ile de toplantı gerçekleştirildi. 

 

Read 1563 times Last modified on Pazartesi, 31 Aralık 2018 07:34

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…