×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 986
Salı, 15 Ocak 2019 00:00

Mevzuat ve Yetiştirme Eğitiminin 1. Dönemi Tamamlandı

Written by 
Rate this item
(6 votes)

Tarım Kredi Kooperatifleri bünyesinde 2017-2018 yıllarında aday personel olarak göreve başlayan ve kadro sınavına katılan personel için “Mevzuat ve Yetiştirme Eğitimi” düzenlendi.

Aday personelin; mevzuat bilgilerinin geliştirilmesi, işleriyle ilgili pratik ve teorik bilgilerinin artırılması ve işe ait tecrübe kazandırılması amacıyla Ankara Büyük Anadolu Thermal Otelde 7-11 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilen eğitimin birinci dönemine 142 personel katıldı.

Eğitimin son gününde Merkez Birliği İnsan Kaynakları Daire Başkanı Fatih Zekeriya Yerlikaya aday personelle bir araya geldi. İnsan Kaynakları Müdürü Eyüp Doğan ve Eğitim Müdürü Enver Alparslan Ulu’nun da kendisine eşlik ettiği görüşmede Yerlikaya aday personele girecekleri sınavda başarı dileklerinde bulundu.

Eğitimde muhasebe dersleri Uzman Caner Çelebi ve Yönetmen Yardımcısı Erman İpek, kredi mevzuatı dersleri Kontrolör Deniz Özünegüven, çalışma mevzuatı dersleri Uzman Emre Odacıoğlu, kuruluş mevzuatı dersleri Uzman Caner Çelebi ve Tedarik ve Pazarlama dersleri de Uzman Nida Kaya tarafından verildi.

Eğitimin program yöneticiliğini de Merkez Birliği Eğitim Müdürlüğünden Himmet Barınal ve Fatih Şahin üstlendi.

Read 2999 times Last modified on Salı, 15 Ocak 2019 07:05

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…