Print this page
Perşembe, 24 Ocak 2019 00:00

Güvenilir Gıda’nın Adresi Tarım Kredi Market Samsun’da Açıldı

Written by 
Rate this item
(10 votes)

Tarım Kredi Kooperatifleri ortaklarının ürettiği ürünlerin işlenerek, yerli ve güvenilir gıda olarak satışa sunulduğu Tarım Kredi Kooperatif Market Samsun Mağazası düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Açılışa, Samsun Valisi Osman Kaymak, Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Dr. Fahrettin Poyraz, Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkan Vekili Veli Sar, Samsun İl Tarım ve Orman Müdürü Nail Kırmacı, Merkez Birliği Pazarlama Daire Başkanı İlyas Kılıç, Samsun Bölge Müdürü Mustafa Doyurucuoğlu, Merkez Birliği birim müdürleri,  Bölge Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Oy,  Bölge Birliği Yönetim Ve Denetim Kurulu üyeleri ve müdür yardımcıları katıldı.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği market açılışında Genel Müdür Dr. Fahrettin Poyraz, çiftçi ürünlerinin tüketiciyle buluşmasında önemli rol oynayacak olan Tarım Kredi Kooperatif Marketine bereketli kazançlar temennisinde bulundu.

Yüksek kalite ve özenle seçilmiş ürünlerin yer aldığı Tarım Kredi Kooperatif Markette, doğrudan çiftçiden alınan doğal ürünler halkla buluşurken; süt ürünleri, bakliyat çeşitleri, zeytin, zeytinyağı ve ayçiçek yağı, bal, pekmez çeşitleri, temizlik ve kişisel bakım ürünleri başta olmak üzere pek çok ürün tüketiciye sunulmaktadır.

Market açılışın ardından heyet Samsun Bölge Birliğini ziyaret ederek, faaliyetler hakkında Bölge Müdürü Mustafa Doyurucuoğlu’ndan bilgi aldı. Ardından Samsun Valisi Osman Kaymak ve Genel Müdür Dr. Fahrettin Poyraz tarafından Bölge Birliği Yönetim ve Denetim Kurulu üyeliklerine seçilen üyelere hediyeleri verildi.

Genel Müdür Poyraz Samsun programı kapsamında son olarak, Tarım Kredi Kooperatifleri iştiraki olan Gübretaş A.Ş.’nin Bölge Müdürlüğü ve lojistik merkezini ziyaret ederek, merkez hakkında bilgi aldı.

Read 2633 times Last modified on Perşembe, 24 Ocak 2019 08:34
Super User

Latest from Super User

Fotoğraf Galerisi

başa dön
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…