Print this page
Salı, 29 Ocak 2019 00:00

Mevzuat ve Yetiştirme Eğitiminin 3. Dönemi Tamamlandı

Written by 
Rate this item
(5 votes)

Tarım Kredi Kooperatifleri bünyesinde 2017-2018 yıllarında aday personel olarak göreve başlayan ve kadro sınavına katılan personel için düzenlenen “Mevzuat ve Yetiştirme Eğitimi”nin 3. dönemi tamamlandı.

Aday personelin; mevzuat bilgilerinin geliştirilmesi, işleriyle ilgili pratik ve teorik bilgilerinin artırılması ve işe ait tecrübe kazandırılması amacıyla düzenlenen eğitimlerin 3. dönemi 21-25 Ocak tarihleri arasında 144 personelin katılımıyla yapıldı.

Merkez Birliği İnsan Kaynakları Müdürü Eyüp Doğan ve Eğitim Müdürü Enver Alparslan Ulu, eğitime katılan aday personelle bir araya geldi. Eğitimler, Uzman Nida Kaya, Uzman Emre Murat Odacıoğlu, Baş Kontrolör Hüseyin Çalışkan, Kontrolör Deniz Özünegüven ve Yönetmen Yardımcısı Erman İpek tarafından verildi.

144 personelin katıldığı eğitimin ardından yapılan sınavda Kütahya Bölge Birliğinden Gökhan Çolpan 1. olurken, Balıkesir Bölge Birliğinden Nigar Uslu, Kütahya Bölge Birliğinden Volkan Baykal, Kayseri Bölge Birliğinden Levent Erbay ve Gülperi Çiftçi 2., İzmir Bölge Birliğinden Sercan Bilir, Onur Karatuğ, Emin Tok, Kütahya Bölge Birliğinden Cumhur Karabaş, Erdem Süleyman Bahar, Antalya Bölge Birliğinden Himmet Ergün, Konya Bölge Birliğinden Melek Keleş, Hasan Güven ve Sivas Bölge Birliğinden Tuğba Dursun 3. sırayı paylaştı.

Eğitimin program yöneticiliğini de Merkez Birliği Eğitim Müdürlüğünden Himmet Barınal ve Fatih Şahin üstlendi.

Read 3057 times Last modified on Salı, 29 Ocak 2019 07:10
Erdem Aksu

Latest from Erdem Aksu

Fotoğraf Galerisi

başa dön
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…