Cuma, 01 Şubat 2019 00:00

Genel Müdür Poyraz’dan Satoğlu’na Ziyaret

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Genel Müdürü ve Bereket Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Fahrettin Poyraz, Tarsim Genel Müdürü Yusuf Cemil Satoğlu’na ziyarette bulundu.

Tarım Kredi Kooperatifleri ve Bereket Sigortanın ‘Bu Güce Ortak Ol’ kampanyasının tanıtım toplantısı için İstanbul’da bulunan Genel Müdür Poyraz, Tarsimin İstanbul’da bulunan genel müdürlüğüne ziyarette bulundu. Ziyarette Poyraz’a Bereket Sigorta Bereket Hayat ve Emeklilik Genel Müdürü Mahmut Güngör, Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Bağcı, Krediler Daire Başkanı Yahya Altınkaya ve Özel Kalem Müdürü Sinan Baysal eşlik ettiler.

Tarım Sigortalarına ilişkin bilgi alışverişinde bulunulan ziyaret sırasında Poyraz, Tarım Kredi Ailesi olarak tarım sigortaları konusunda hassasiyetle durduklarını belirterek, “Ortaklarımıza ve üreticilere, yaşanan doğal afetleri de göz önünde bulundurarak tarım sigortalarını ihmal etmemeleri konusunda hatırlatmalar yapıyoruz. Bunun yanında kooperatiflerimiz aracılığıyla bilgilendirme çalışmalarımız da devam ediyor. Tarım sigortaları havuzuna katılımın artması ve üreticilerin olası zararlara karşın korunması amacıyla yeni kampanyalar da düzenliyoruz. Bu kapsamda şirketimiz Bereket Sigorta ile yenir çalışma başlattık. Üreticilerin Tarım Kredi Kooperatiflerine ortak olmak için ödemeleri gereken ortaklık payları Bereket Sigorta tarafından karşılanacak. Böylece ortaklığa giriş sermayesini ödemeyerek sermaye yükümlülüğünden kurtulan çiftçiler başta sigorta ürünleri olmak üzere tüm faaliyet dallarında ortaklara özel indirimlerden faydalanabilecek. Ayrıca, Tarım Kredi Ortak Kart ile çiftçiler belirli ürün ve hizmetlerde avantajlı fiyatlardan yararlanabilecek.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Tarsim Genel Müdürü Yusuf Cemil Satoğlu ise Tarım Kredi Kooperatifleri ve Bereket Sigortanın başlattığı kampanya destek verdiklerini ifade etti.

Read 1932 times Last modified on Cuma, 01 Şubat 2019 07:40

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…