Print this page
Pazartesi, 04 Şubat 2019 00:00

Balıkesir Bölgede  Yeni Hizmet Araçları Teslim Edildi

Written by 
Rate this item
(1 Vote)

Balıkesir Bölge Birliği tarafından üreticilere daha hızlı hizmet vermek amacıyla alınan 7 adet arac kooperatiflere teslim edildi.

7 taşıma aracının anahtarları, Balıkesir Bölge Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Faik Avcı, Bölge Müdürü Vedat Altın, Bölge Müdür Yardımcısı Vedat Karademir, Bölge Birliğine bağlı Balıkesir Merkez, Gönen, Keles, Bayramiç, Çardak, Bandırma ve Sındırgı Tarım Kredi Kooperatifleri Yönetim Kurulu Başkanları ile kooperatif yetkilerinin katıldığı törenle yetkililere teslim edildi.

Bölge Müdürü Vedat Altın yeni hizmet araçları ile  sahada üreticilere daha fazla hizmet verileceğini ve katkı sağlayacağını söyleyerek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Her birinin toplam 8.5 ton taşıma kapasitesi olan kamyonet cinsi hizmet araçları için Balıkesir Tarım Kredi Yem fabrikasında düzenlenen törende dua edilerek anahtarları yetkililere teslim edilirken; araçların satın alındığı firma tarafından da kullanıcılara hem teorik hem de pratik eğitim verildi.

Read 1711 times Last modified on Pazartesi, 04 Şubat 2019 10:42
Super User

Latest from Super User

Fotoğraf Galerisi

başa dön
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…