Pazartesi, 25 Mart 2019 00:00

Genel Müdür Yardımcısı Ateş’ten Kooperatif Ziyareti

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Okan Ateş, Erzurum Bölge Birliği faaliyet alanında bulunan Kars ve Ardahan iline bağlı kooperatifleri ziyaret ederek, faaliyetler hakkında bilgi aldı.

Erzurum Bölge Müdürü Ali Karaarslan'dan Bölge Birliği ve bağlı kooperatif faaliyetleri hakkında bilgi alan Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Okan Ateş, “Tarım Kredi Kooperatifleri olarak birlik ve beraberlik içinde çiftçimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. Amacımız ortakların memnuniyetidir. Ortağımıza her türlü hizmeti sunmalıyız. Ortaklarımızı iyi tanıyalım ortak varsa kooperatifler var. Çiftçi varsa bizler varız. Kooperatiflerimiz ortaklarımızın güven kapısıdır. Bizlere emanet edilen bu kurumu ileriye taşımak için birlikte çalışmalıyız.” dedi.

Erzurum Bölge Birliğine bağlı Kars ve Göle Tarım Kredi Kooperatiflerini ziyaret eden Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Okan Ateş, kooperatif yetkililerinden kooperatif çalışmaları ve ortaklara verilen hizmetler hakkında bilgi aldı.

 Sırrı GÜL-ERZURUM 

Read 1202 times Last modified on Pazartesi, 25 Mart 2019 12:24

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…