Salı, 16 Nisan 2019 00:00

Ankara Bölgede Personel Bilgilendirildi

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Ankara Bölge Birliği ve bağlı kooperatiflerde görev yapan personele yönelik muhasebe ve mali konular ile ilgili eğitim toplantısı düzenlendi.

Bölge Birliği hizmet binasında düzenlenen toplantıya, Merkez Birliği Muhasebe ve Finansman Daire Başkanı Sertaç Gürsoy, Ankara Bölge Müdürü Veli Altunkaş, Merkez Birliği Mali İşler ve Muhasebe Müdürü Fatih Oğuzhan, Finansman Müdürü Erdal Taşeri, Bölge Müdür Yardımcısı Ebubekir Gökaslan, Bölge Birliği ve bağlı kooperatiflerin yetkilileri katıldı.

Bölge Müdürü Veli Altunkaş yaptığı açılış konuşmasında 2018 yılı Kooperatif faaliyetlerinin genel değerlendirmesini yaparak; 2019 yılı faaliyetlerin etkin bir şekilde götürülmesi amacıyla tüm personelin gayretli çalışmalarının devam etmesi gerekliliğini vurguladı.

Ürün değerlendirme değinen Altunkaş, 2019 yılında özellikle ürün değerlendirme faaliyetlerine Genel Müdürlükçe yapılan protokoller çerçevesinde etkin bir çalışma yapılacağını kaydetti.

Merkez Birliği yetkilileri de sabit kıymet modülü ile muhasebe hesapları arasındaki tutarsızlıkların giderilmesi konusunda açıklamalar yaparak kooperatiflerdeki mutabakatsızlıkları giderdi.

Read 1876 times Last modified on Salı, 16 Nisan 2019 08:07

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…