×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 986
Pazartesi, 13 Mayıs 2019 00:00

Kütahya Bölgede Aday Personel Göreve Başlıyor

Written by 
Rate this item
(3 votes)

Kütahya Bölge Birliğine bağlı birim kooperatiflerde istihdam edilecek olan ziraat mühendisi ve kooperatif görevlisi 53 aday personelin tebligat töreni gerçekleştirildi.

Bölge Birliği toplantı salonunda gerçekleştirilen törenin açılışında konuşan Kütahya Bölge Müdürü Özkan İnci“Kutsal bir görevi ifa etmek için burada bulunuyorsunuz. Ben de sizler gibi bu köklü kuruma hizmet etmeye kooperatiflerde başladım. Bölge Birliğimize bağlı kooperatiflerimizin başarılı ve özverili çalışmaları ile sizlere istihdam sağlayabildik. Sizler de bu köklü kuruluşa ve ortaklarımıza layıkıyla hizmet ederek inşallah sizlerden sonrakilere istihdam olanağı sağlayacaksınız. Buna canı gönülden inanıyorum. Görevlerinizde başarılar dilerim Allah utandırmasın” dedi.

Bölge Müdürü Özkan İnci’nin konuşmasının ardından tebligat törenine geçildi. Aday personele yönelik 2 günlük oryantasyon eğitiminin ardından aday personel kooperatiflerdeki görevlerine başlayacak.

Emrah BASTI / KÜTAHYA

Read 2020 times

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…