Pazartesi, 02 Eylül 2019 00:00

Merkez Birliğinde eğitimler devam ediyor

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği personeline yönelik “Proje Yönetimi Eğitimi” ve “Yönetim Becerileri Geliştirme Kursu” düzenlendi.

Proje Yönetimi Eğitimine, Strateji Geliştirme ve Teşkilatlandırma Daire Başkanı Fatih Zekeriya Yerlikaya, Rehberlik ve Teftiş Kurulu Başkan Yardımcıları Tamer Yılmaz, Ömer Gencay Yılmaz ve ilgili birim müdürleri, müfettiş ve kontrolörler katıldı.

Ankara Bölge Birliği Toplantı Salonunda düzenlenen programa eğitimci olarak katılan Şenay Gezergen katılımcılara, işleyen projelere göre yönetim yapısı, proje kapsamı yönetimi, zamanlama ve kaynak yönetimine katkıları, risk yönetimi ve sorun yönetimini uygulama ve proje ortamında iletişimi yönetme konuları hakkında bilgi verdi.

Yeni yönetmenlere “Yönetim Becerileri Geliştirme Kursu”

Diğer taraftan İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı’nca yapılan sınavda yönetmen unvanı alan personele yönelik “Yönetim Becerileri Geliştirme Kursu” düzenledi.

Merkez Birliği Nurettin Hazar Toplantı Salonunda gerçekleştirilen ve üç gün sürecek kursta, uzmanlar tarafından beden dili, toplum önünde etkili konuşma, protokol kuralları, imaj, liderlik ve yönetim becerileri konularında eğitimler verilecek.

Read 1918 times

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…