Cuma, 06 Eylül 2019 00:00

Sivas Bölge Birliği AGRO Sivas 2019 Tarım Fuarı’nda yerini aldı

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Sivas Bölge Birliği, bu yıl 6.’sı düzenlenen AGRO Sivas Tarım Fuarı’na katıldı.

Sivas Kongre Merkezi ve Fuar Alanında düzenlenen ve üç gün süren fuara, Tarım Kredi Kooperatifleri Sivas Bölge Birliği koordinasyonuyla Gübretaş, Tarım Kredi Yem ve Tarım Kredi Plastik şirketleri de açtıkları stantlarla katılım gösterdi.

Fuarın açılışına TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz, Sivas Valisi Salih Ayhan, kamu Kurum ve kuruluşlarının yetkilileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Sivas Bölge Müdürü Mustafa Altunok, Tarım Kredi Kooperatifleri Sivas Bölge Birliği olarak Sivas’ta her yıl düzenlenen tarım fuarına katılım sağladıklarını belirterek, “Sivas tarımına destek sağlamak için yapılan fuarın tüm Sivas’a hayırlı olmasını dilerim. Bizim fuara katılmamızdaki amaç kurumumuzun tanıtımını yapmak, hedef kitlelerimizle bir araya gelmektir. Bu tür etkinliklerde çiftçilerimizin istek ve dileklerini dinleme ve çözüm yolları arama fırsatı buluyoruz. Bu güzel organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Read 1191 times Last modified on Cuma, 06 Eylül 2019 13:15

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…