Cuma, 06 Eylül 2019 00:00

Genel Müdür Yardımcısı Muaz Saka’dan, Sivas Bölgeye ziyaret

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdür Yardımcısı Muaz Saka, Sivas Bölge Birliği ve bağlı kooperatifleri ziyaret ederek faaliyetleri yerinde inceledi.

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdür Yardımcısı Muaz Saka, Sivas Bölge Birliğine ziyarette bulundu. Bölge Birliği yönetim kurulu toplantısına da katılan Saka, Bölge Müdürü Mustafa Altunok’tan Bölge Birliği çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Daha sonra Sivas Bölge Birliğine bağlı 2051 sayılı Sivas, 2389 sayılı Hafik, 2134 sayılı Zara, 2411 sayılı İmranlı, 2052 sayılı Refahiye, 2418 sayılı Erzincan Tarım Kredi Kooperatiflerini ve Refahiye Tarım Kredi Kooperatifine ait bal işleme tesisini ziyaret eden Saka, kooperatif yetkilileri ile görüştü.

Yapılan Bölge ve kooperatif ziyaretlerinde Genel Müdür Yardımcısı Muaz Saka’ya, Bölge Müdürü Mustafa Altunok, Bölge Müdür Yardımcıları Suat Öz, Şemis Kalem ve Mahmut Serdar Erdem eşlik etti.

Read 1300 times Last modified on Cuma, 06 Eylül 2019 13:17

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…