Salı, 01 Ekim 2019 00:00

Merkez Birliği Yönetimi Antalya’da incelemelerde bulundu

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Kacır ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından Antalya Bölge Birliği faaliyet sahasında bulunan bazı tesis ve kooperatiflere ziyaret gerçekleştirildi.

Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Kacır, Yönetim Kurulu Üyeleri ile Antalya Bölge Birliği faaliyet sahasında bir dizi ziyarette bulundu.

Öncelikle Antalya Bölge Birliğini ziyaret eden Başkan Kacır ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Antalya Bölge Müdürü Yakup Kasal’dan Bölge Birliğinin faaliyetleri hakkında bilgi aldılar.

Bölge Birliği sahasında gerçekleştirilen faaliyetleri yerinde görebilmek amacıyla; Aksu, Gebiz, Yurtpınar ve Abdurrahmanlar Tarım Kredi Kooperatiflerine giden Merkez Birliği yöneticilerine ilgili kooperatiflerin yetkilileri tarafından çalışmalar konusunda bilgilendirme yapıldı.

Başkan Kacır ayrıca Merkez Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Şenol ile Tarım Kredi Kooperatifleri iştiraki İmece Plastik’in Antalya’da bulunan tesisini de ziyaret ederek Fabrika Müdürü Fatih Ferdi’den tesis, ürünler ve faaliyetler hakkında bilgi aldı. Ziyarette Antalya Bölge Müdürü Yakup Kasal da hazır bulundu.

 

Read 1463 times Last modified on Salı, 01 Ekim 2019 12:51

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…