Cuma, 04 Ekim 2019 00:00

Elazığ'da Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Elazığ'da bu yıl üçüncüsü düzenlenen "Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı"nda  Tarım Kredi Kooperatifleri de açtığı stantla yer aldı. Fuarın açılış kurdelesini  Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mehmet Hadi Tunç kesti.

Bakan Yardımcısı Mehmet Hadi Tunç, Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Turan Karahan ve farklı siyasi partilerden milletvekilleri ile Tarım Kredi Kooperatifleri standını ziyaret etti. Standı ziyaret eden protokole Malatya Bölge Müdürü Yusuf Karabatak tarafından faaliyetler konusunda bilgilendirme yapıldı.

Fuarın açılışında, Tarım Kredi Kooperatifleri Malatya Bölge Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri, Tareks Genel Müdürü Burhanettin Topsakal, Gübretaş Diyarbakır Bölge Müdürü Mahmut Özalp, Malatya Bölge Müdür Yardımcısı Erdinç Dişoğlu, Bereket Sigorta, Tarkim ve Tarım Kredi Yem saha sorumluları, Bölge Birliği ve kooperatif çalışanları da hazır bulundu.

Tarım Kredi Kooperatifleri standında yer alan Tareks Tohumculuk, Bereket Sigorta & Emeklilik ve Tarım Kredi Yem de fuarda ürün ve faaliyetlerini tanıtma fırsatı buldu.

Read 1169 times

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…