Cuma, 04 Ekim 2019 00:00

Gaziantep Bölge’de kooperatif bazlı değerlendirme

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Gaziantep Bölge Birliğine bağlı Kahramanmaraş, Gaziantep ve Kilis illerinde hizmet veren kooperatiflerin yetkilileriyle değerlendirme ve istişare toplantısı gerçekleştirildi.

2019 yılı Eylül ayı sonu itibari ile performans ve hedef gerçekleştirme kriterleri kooperatif bazlı değerlendirilerek, kooperatif personeliyle talep ve önerilerine ilişkin istişarelerde bulunuldu.

Gaziantep Bölge Birliğine bağlı kooperatiflerin faaliyetlerinin değerlendirildiği toplantıya Gaziantep Bölge Müdürü Mustafa Aslan, Bölge Müdür Yardımcıları Levent Uslu ve Hasan Şentürk, Yönetmen Mehmet Çağlar ve Bölge Birliği yetkilileri katıldı.

Bölge Müdürü Mustafa Aslan, Gaziantep Bölge Birliğine bağlı kooperatiflerden emekli olan Ekrem Kılıç, Harun Kurt, Mehmet Hanifi Doğan, Bülent Serap, Ramazan Çınkır, Mehmet Demir ve Asuman Yaşkeçeli’ye plaket takdim etti.

Emekli olan personele hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Aslan, “Özveriyle çalışarak bugün bulunduğumuz noktaya gelmemizdeki katkılarınız nedeniyle bu kurumun kapısı sizlere her zaman açık olacaktır” dedi.

Read 1316 times Last modified on Cuma, 04 Ekim 2019 14:38

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…