Perşembe, 05 Aralık 2019 00:00

Antalya’da merkezi muhasebe istişare ve değerlendirme toplantısı

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Muhasebe ve Bütçe Daire Başkanlığı tarafından “Merkezi Muhasebe İstişare ve Değerlendirme Toplantısı” 01-05 Aralık 2019 tarihleri arasında Antalya’ da gerçekleştirildi.

Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Yener’in açılış konuşması ile başlayan toplantıya; Muhasebe ve Bütçe Daire Başkanı Sertaç Gürsoy, Antalya Bölge Müdürü Yakup Kasal, Muhasebe ve Mali İşler Müdürü Fatih Oğuzhan, Bütçe ve Raporlama Müdürü Çağatay Ceren, Teknik Destek ve Donanım Müdürü Mustafa Demir, Merkez Birliği Muhasebe ve Bütçe Daire Başkanlığı personeli ve 17 Bölge Birliği Yönetmenleri ile Bölge Birliklerinde Merkezi Muhasebe bünyesinde görev yapan 77 personel katıldı.

Toplantıda Muhasebe ve Bütçe Daire Başkanlığının görev alanına giren e-dönüşüm, fatura takip, bütçe modülü, bağımsız  denetim ve yılsonu işlemleri konuları ile e-koop muhasebe modülü üzerinde devam eden projeler, uygulamada karşılaşılan sorunlar, çözüm önerileri hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

 

Read 1253 times Last modified on Perşembe, 05 Aralık 2019 14:35

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…