Print this page
Çarşamba, 12 Şubat 2020 00:00

Gaziantep Bölgede değerlendirme toplantısı

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Gaziantep Bölge Birliğine bağlı faaliyet gösteren Gaziantep, Kahramanmaraş ve Kilis illerinde bulunan kooperatiflerin 2019 yılı performansları ve 2020 yılı hedefleri konusunda istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Bölge Müdürü Mustafa Aslan toplantıda, “2019 yılında zorlu bir sezon geçirdik. 2020 yılında faaliyetlerimizi artırmak amacındayız. Bunun için üreticilerin kooperatiflerimize kazandırılması amacıyla çiftçi ziyaretleri ve köy toplantıları yapılması, ürün değerlendirme, sözleşmeli üretim ve tüm tarımsal faaliyetlerde üretici ortaklarımıza imkanlar sunup bölgemizin kalkınmasında önemli paylar almaya gayret göstermemiz gerekiyor” ifadelerini kullandı.

Toplantıya Bölge Müdürü Mustafa Aslan’nın yanı sıra, Bölge Müdür Yardımcıları Levent Uslu ve Hasan Şentürk, Bölge Avukatı Tevfik Yakar, Bölge Kontrolörleri M. Anıl Şaşmaz ve Burak Bedir, Bölge Birliği çalışanları ve kooperatif çalışanları katıldı.

Ömer ÖZTEKİN / GAZİANTEP

Read 1011 times
Super User

Latest from Super User

Fotoğraf Galerisi

başa dön
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…