Merkez Birliğinde Tedarik Yönetimi Modül Eğitimi

Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Tedarik Daire Başkanlığı tarafından, Bölge Birlikleri Tedarik Yönetmenliklerinde görev yapan Yönetmen ve Yönetmen Yardımcılarının katıldığı toplam 34 personele tedarik yönetimi modül eğitimi verildi.

Eğitimin açılışına katılan Tedarik Daire Başkanı Veli Altunkaş “Tarım Kredi Kooperatiflerinin teknolojiye bağlı yaşanan değişikler doğrultusunda kendisini yenilediğini, bu kapsamda Tedarik Daire Başkanlığınca da E-Koop Otomasyon sistemine Tedarik Yönetimi Modülü ’nün eklendiğini, Tedarik Yönetimi Modülüyle Bölge Birliği ve Kooperatif çalışanlarının Merkez Birliğince yapılmış veya yapılacak satıcılık sözleşmelerinin daha kolay takibi, elektronik arşivleme ile kağıt israfının önüne geçilmesi, ortaklarımıza alternatif ürün ve fiyat seçeneği sunulması, firmaların sözleşme fiyatlarının üstünde satışların önlenmesi gibi bir çok faydanın sağlanacağını” ifade etti.

 Tedarik Yönetimi Modülü eğitimi, Yönetmen Yardımcısı Mesut Şahin ve Nihal Dayı tarafından teorik ve uygulamalı olarak verildi.

 Düzenlenen eğitimde Kalite Denetim ve Satın Alma Müdürü A.Furkan Özata, Mekanizasyon ve Enerji Müdürü Mert Eser Akçay,  Bitkisel ve Hayvansal Üretim Müdürü Ahmet Namaldı ve Eğtim Müdürü Emre Murat Odacıoğlu da hazır bulundu.

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…