Cuma, 22 Mayıs 2020 00:00

Başkan Kacır’dan Ramazan Bayramı Mesajı

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Kacır, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Kacır mesajında, “Dayanışma, hoşgörü, sevgi ve kardeşlik değerlerimizi daha yoğun paylaştığımız bir bayramı daha birlikte karşılamanın sevinci içerisindeyiz. Millet olmayı, kardeşçe bir arada yaşamayı, paylaşmayı, aynı ruh ve gönül ikliminde yaşamanın anlamını ve zenginliğini hepimiz en çok bayram günlerinde hissederiz. Bayramlarımız, sevginin, saygının ve hoş görünün pekiştiği, insan ilişkilerinin güçlendiği, umutların canlandığı, yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaştığı özel günlerdendir.

Hepimiz için büyük anlamlar taşıyan, birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendiren, dostluk ve barış ortamı oluşturan bu bayramı, en güzel şekilde değerlendirmeli ve sevgi ile kucaklamalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle; İslam aleminin ve ortaklarımızın Ramazan Bayramı’nı en kalbi dileklerimle kutlar, insanlık için, sevgiye, barışa ve kardeşliğe vesile olmasını Yüce Allah’tan dilerim” ifadelerini kullandı.

Read 249 times Last modified on Cuma, 22 Mayıs 2020 11:05

Yorum Yapın!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…