Super User

 • MALATYA BÖLGE BİRLİĞİNE BAĞLI KOOPERATİFLERDE İSTİHDAM EDİLECEK KOOPERATİF GÖREVLİLERİ VE ZİRAAT MÜHENDİSLERİ MÜLAKATINA KATILMAYA HAK KAZANAN ADAYLARIN, T.C. ZİRAAT BANKASI BAHÇELİEVLER/ANKARA ŞUBESİ NEZDİNDEKİ TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİ EĞİTİM KÜLTÜR VE SAĞLIK VAKFINA AİT (TAREKSAV) 0626-53275801-5001 NOLU (IBAN NUMARASI TR 27 0001 0006 2653 2758 01 5001) HESABA 50-TL YATIRMALARI VE SINAV ÜCRETİNE AİT BANKA DEKONTUNU (İNTERNET BANKACILIĞI VEYA BANKAMATİK İLE YAPILAN HAVALE ÇIKTISINI) MÜLAKATA GELİRKEN YANLARINDA BULUNDURMALARI GEREKMEKTEDİR.
 • MÜLAKATA KATILACAK ADAYLARIN LİSTESİNDE MÜLAKAT YERİ TARİHİ VE SAATLERİ BELİRTİLMİŞTİR.

 

 • KOOPERATİFLERDE İSTİHDAM EDİLECEK KOOPERATİF GÖREVLİLERİ VE ZİRAAT MÜHENDİSLERİ MÜLAKATINA KATILMAYA HAK KAZANAN ADAY LİSTELERİNE ULAŞMAK İÇİN;

 

 

 • MÜLAKATA KATILACAK ADAYLARIN 20.11.2019 TARİHİNDE MÜLAKAT LİSTELERİNDE BELİRTİLEN SAATTE NÜFUS CÜZDANI İLE BİRLİKTE (T.C. KİMLİK NUMARALARI YAZILI VE FOTOĞRAFLARI BULUNAN) MÜLAKAT YERİNDE OLMALARI ÖNEMLE RİCA OLUNUR…

MÜLAKAT YERİ : TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİ MALATYA BÖLGE BİRLİĞİ

ADRES : İnönü Mah. Çevreyolu Üzeri İstasyon Virajı Mevkii 44080 MALATYA

TEL :  0 422 212 72 92

Şanlıurfa Bölge Birliğimize bağlı Kooperatiflerde çalıştırılmak üzere yapılan sınavı asıl olarak kazanan adayların 18.11.2019 tarihinde saat 09.00’da atama yazılarını almak üzere Tarım Kredi Kooperatifleri Şanlıurfa Bölge Birliği Müdürlüğünde hazır bulunmaları gerekmektedir.

Adaylar söz konusu program akabinde aşağıda belirtilen belgeleri aynı gün (18.11.2019) teslim edeceklerdir.

ADAYLARIN TAMAMLAMASI GEREKEN EVRAKLAR

 1. Nüfus Cüzdanının tasdikli sureti
 2. Öğrenim belgesinin aslı veya tasdikli sureti
 3. Adli Sicil kayıt belgesi
 4. İkametgâh ilmühaberi
 5. Tam Teşekküllü Devlet Hastanesinden alınacak sağlık raporu
 6. (Erkek adaylar için) Askerlik terhis belgesi veya tecil belgesinin aslı veya tasdikli sureti
 7. 6 adet vesikalık fotoğraf

DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

 • Adayların 18.11.2019 tarihine kadar İŞ KUR kaydı yaptırmaları gerekmektedir.
 • Adaylar, hazırlayacakları belgeleri tebligat töreninden sonra göreve başlayacakları Bölge Birliğine teslim edeceklerinden, söz konusu belgeler ile birlikte 18.11.2019 tarihinde Tarım Kredi Kooperatifleri Şanlıurfa Bölge Birliği Müdürlüğünde hazır bulunmaları gerekmektedir.
 • 18.11.2019 tarihinde tören de yapılacağından, adayların uygun kıyafetle gelmeleri gerekmektedir.
 • Ayrıca, tebligat töreninin ardından tanıtım programı yapılacak olup, 19.11.2019 – 22.11.2019 tarihleri arasında Bölge Birliğinde adaylara oryantasyon eğitimi verilecektir. (Oryantasyon Eğitimi ile ilgili bilgilendirme Bölge Birliği tarafından yapılacaktır.)

TEŞKİLATIMIZ ŞANLIURFA BÖLGE BİRLİĞİNE BAĞLI KOOPERATİFLERDE İSTİHDAM EDİLECEK KOOPERATİF GÖREVLİLERİ VE ZİRAAT MÜHENDİSLERİ MÜLAKATINDA BAŞARILI OLAN ADAY LİSTELERİNİ (LİSANS-ÖNLİSANS VE ZİRAAT MÜHENDİSLERİ) GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

ŞANLIURFA BÖLGE BİRLİĞİ

Adres: Ulubağ Mah. Recep Tayyip ERDOĞAN Bulvarı Mardin Yolu 5. Km. NO:350 Haliliye/ŞANLIURFA

Telefon: 0 414 341 00 15-16-17

Tarım Kredi Kooperatifleri Bölge Birliklerine bağlı kooperatiflerde Kooperatif Müdür Yardımcısı olarak görev yapan 76 personele yönelik olarak “Yöneticilik Kursu” eğitimi düzenlendi.

İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen eğitim programı kapsamında katılımcılara; kredi, çalışma, muhasebe, kuruluş ve tedarik mevzuatı, pazarlama ve hukuk dersleri verildi.

Eğitim programının açılışına katılan İnsan Kaynakları Daire Başkanı Davut Arpa, kursiyerlerin görüş ve önerilerini dinleyerek, eğitim sonrasında düzenlenecek sınav için kursiyerlere başarılar diledi.

11-22 Kasım tarihleri arasında devam edecek eğitime, Eğitim Müdürü Emre Murat Odacıoğlu da katıldı

 

TÜBİTAK ile imzalanan bilişim altyapısı ve ar-ge işbirliği protokolü haberi, Yönetim Kurulu Başkanımız Köksal Kacır'ın röportajı ve kurumumuzun faaliyetlerine ilişkin haberlerin bulunduğu Kasım sayımıza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://bit.ly/2pHdmIx

 

Rusya’nın en büyük kooperatif teşkilatı olan Rusya Federasyonu Kooperatifleri Merkez Birliği (Centrosoyuz) Yönetim Kurulu Başkanı Dmitry Zubov ve beraberindeki heyet, Tarım Kredi Genel Müdürü Dr. Fahrettin Poyraz’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaretin ardından Centrosoyuz heyeti, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin ve Tarım Kredi Genel Müdürü Dr. Fahrettin Poyraz ile toplantıda bir araya geldi. Toplantıda Tarım Kredinin faaliyetleri, iştirakleri ve teşkilat yapısı hakkında bilgi verildi.

İki kuruluş arasında ileriye dönük gerçekleştirilebilecek işbirliği imkanlarının değerlendirildiği toplantıda Genel Müdür Poyraz misafir heyetin, kurumun çalışmaları ve faaliyetleri hakkındaki sorularını yanıtladı.

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin, Tarım Kredi Kooperatifleri ve Centrosoyuz arasındaki işbirliğine Bakanlık olarak her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirtti.

Tarım Kredi şirketleri hakkında bilgi veren Poyraz, tarımsal üretim girdilerine ilişkin işbirliği yapabileceklerini ifade etti. Üreticiden ürün alırken piyasanın üzerinde fiyat vermeleri, satarken de piyasanın altında satmaları gerektiğine işaret eden Poyraz, “Bu yüzden son dönemde verimliliği arttıran çalışmalara hız verdik. Önümüzdeki dönem en fazla yoğunlaşacağımız alan verimlilik ve tarım teknolojileri olacak” dedi.

Centrosoyuz Yönetim Kurulu Başkanı Dmitry Zubov da gösterilen ilgiye teşekkür ederek, kullandırılan kredilerin yüzde 98 gibi bir oranla geri dönüşü olmasının memnuniyet verici olduğunu söyledi.

Sunumum ardından Tarım Kredi Kooperatifleri’nin Ulus’ta bulunan Kooperatif Marketini ziyaret eden misafir heyete, kooperatif market çalışmaları ve ürünler hakkında bilgi verildi.

Toplantıya, Milli Kooperatifler Birliği Genel Başkanı Muammer Niksarlı, Tarım Kredi Birlik Genel Müdürü Hasan Hüseyin Demiröz ve Rusya Federasyonu Ticaret Temsilcisi Aydar Gaşigullin de katıldı.

Sayfa 1 / 48
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…