Taner

Tarım Kredi Kooperatifleri tarafından çiftçiden alınan ürünler, İstanbul ve Ankara’daki tanzim satış noktalarında halka sunuldu.

Ankara Abdi İpekçi Parkı'ndaki tanzim satış noktasını ziyaret eden Genel Müdür Dr.Fahrettin Poyraz, “Tanzim satış noktalarının piyasada fiyatların düşürülmesinde etkili olduğunu belirterek, "Marketlerde ve manavlarda da fiyatlarda ciddi gevşeme oldu. Domates bu operasyon başlamadan önce 10 lira ve üzeri fiyatla satılırken, biz 3 liradan satışa başladık ve market zincirlerinde de fiyatlarda ciddi düşüş oldu. Salatalık 8 lirayken 4 liraya, biber 11 lirayken 6 liraya, patlıcan 10 lirayken 4,5 liraya, soğan 4 lirayken 2 liraya, patates 4,5 lirayken 2 liraya sattık.”dedi

Tanzim satış projesi hakkında bilgi veren Poyraz, “Tarım Kredi olarak biz, doğrudan üreticiden aldığımız ürünlerin toplanması ve bunların İstanbul ve Ankara'da büyükşehir belediyesi ekiplerine tesliminde sorumluluk aldık. Sistem bu şekilde geçtiğimiz hafta sonu itibarıyla çalışmaya başladı ve kurgulandığı şekliyle çalışıyor. Ankara, İzmir, Mersin, Antalya ve Sakarya olmak üzere 5 bölgeden alım yaptık. 15 kooperatifle başlayan alım süreci artarak devam etti. Sahada personelimiz alımlar noktasında çalışmalarını sürdürüyor. 7 gün 24 saat esaslı durmaksızın üreticiden aldığımız ürünleri büyükşehir ekiplerine teslim ediyoruz." diye konuştu.

 

 

 

TANZİM SATIŞ NOKTALARI:

ANKARA

-Kızılay 15 Temmuz Milli İrade Meydanı,

-Sıhhiye Abdi İpekçi Parkı,

-Kurtuluş Parkı,

-Ulus Metro Çıkışı,

-Siteler İtfaiye Meydanı,

-Hasköy Cemre Parkı,

-Kuyubaşı Metro Çıkışı,

-Keçiören Belediyesi Önü,

-Pursaklar Hicret Camii Önü,

-Etimesgut Belediyesi Karşısı,

-Sincan Lale Meydanı,

-Mamak Şafaktepe Parkı,

-Mamak Bostancık Caddesi,

-Batıkent Gimsa Karşısı,

-Gölbaşı Belediyesi Karşısı

 

 

İSTANBUL

 KAĞITHANE MEYDANI          

MECİDİYEKÖY MEYDANI      

AVCILAR MEYDANI    

KADIKÖY MEYDANI   

BAKIRKÖY MEYDANI 

AKSARAY MEYDANI   

EMİNÖNÜ MEYDANI 

TAKSİM MEYDANI     

KASIMPAŞA KIZILAY MEYDANI         

BEYLİKDÜZÜ MEYDANI         

BAYRAMPAŞA MEYDANI       

BAĞCILAR MEYDANI 

GÜNGÖREN MEYDANI          

SULTANBEYLİ MEYDANI        

SULTANGAZİ MEYDANI         

GOP MEYDANI          

SARIYER MEYDANI    

BEŞİKTAŞ MEYDANI   

ÜSKÜDAR MEYDANI  

ŞİRİNEVLER MEYDANI           

KARTAL MEYDANI     

MALTEPE MEYDANI  

PENDİK MEYDANI      

TUZLA MEYDANI       

SANCAKTEPE MEYDANI

ÜMRANİYE MEYDANI

ESENLER MEYDANI

ESENYURT MEYDANI

ÇEKMEKÖY MEYDANI

K.ÇEKMECE MEYDANI

BAHÇEŞEHİR 1.KISIM

BAŞAKŞEHİR 2.ETAP METRO ÇIKIŞI

BÜYÜKÇEKMECE

EYÜPSULTAN MEYDAN

ATAŞEHİR ÖRNEK MAHALLESİ

BEYKOZ KAVACIK MEYDAN

ÜSKÜDAR KİRAZLITEPE

FATİH KARAGÜMRÜK MEYDAN

BOSTANCI LUNAPARK

PENDİK SAHİL MEYDAN

HALKALI MEYDAN

ÜMRANİYE MEYDAN AVM OTOPARK

ATAŞEHİR MEYDAN

İSTİNYE İSPARK

ZEYTİNBURNU AVM

HALİÇ

ESENLER 100.YIL MAHALLESİ

 

 

Ankara Bölge Birliği’ne bağlı kooperatiflerde göreve başlayacak olan 44 personelin tebligatları Merkez Birliği’nde düzenlenen törenle verildi.

Merkez Birliği  Nurettin Hazar Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen törende, göreve başlayacak olan personele tebligatları; Genel Müdür Yardımcısı Muaz Saka, İnsan Kaynakları Daire Başkanı Fatih Zekeriya Yerlikaya, Ankara Bölge Müdürü Veli Altunkaş, Ankara Bölge Müdür Yardımcısı Abdurrahman Saka ve İnsan Kaynakları Müdürü Eyüp Doğan tarafından takdim edildi.

Yapılan sınavlarda başarı gösterip, görevlerine başlamaya hak kazanan personeli tebrik eden Genel Müdür Yardımcısı Saka, “Tarım Kredi Kooperatifleri 1,5 asırlık bir geçmişe sahip köklü bir kurum.  Emektar Türk çiftsine hizmet ediyoruz.  Sizlerin dinamizmi ve Tarım Kredi’nin tecrübesini bir araya getirerek çok daha başarılı işlere imza atacağımızı temenni ediyor ve yeni görevlerinizde hepinize başarılar diliyorum. dedi

 

444 48 55 (444 4 TKK) Tarım Kredi Çağrı Merkezi, Genel Müdür Dr. Fahrettin Poyraz’ın katıldığı törenle Samsun’da hizmete açıldı.

Açılış kapsamında çiftçilerden gelen ilk çağrılar, Samsun Valisi Osman Kaymak ve Genel Müdür Fahrettin Poyraz tarafından alındı.

Tarım Kredi ve AssisTT işbirliğinde çiftçilere yönelik çağrı merkezi hizmeti, Samsun lokasyonundaki çağrı merkezi operasyon birimi üzerinden sağlanacak. Bu işbirliği ile Tarım Kredi Kooperatifleri’nin; ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, talep ve şikâyetlerin en kısa sürede sonuçlandırılması hedefleniyor.

 “Çağrı merkezimiz ile üreticilerimize daha da yakın olacağız”

Tarım Kredi Kooperatiflerinin, ülkemizde tarım sektöründe kooperatifçilik dendiğinde ilk akla gelen kurumlardan olduğunu belirten Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Dr. Fahrettin Poyraz, “Bunun en önemli nedenlerinden biri köklü geçmişimiz, bir diğer nedeni ise üreticilerimizle kurduğumuz yakın bağ. Bu sebeple açılışını yaptığımız çağrı merkezi bizim için büyük önem taşıyor. Tarım Kredi Kooperatifleri, yalnızca 850 bin ortağına değil, 80 milyon insana ulaşma kapasitesine sahip büyük bir aile. Çağrı merkezimiz ile üreticilerimize daha da yakın olacağız. Kooperatiflerimizin sunduğu ürün ve hizmetler hakkında bilgilendirmenin yanı sıra; çiftçilerimizin öneri, talep ve sorunlarına da en hızlı şekilde cevap vereceğiz.” diye konuştu.

“Geleneksel çağrı merkezi hizmetinden daha fazlasını en üst kalitede ve 365 gün 24 saat sağlıyoruz”

AssisTT Genel Müdürü Cemil Yıldırım konuşmasında, “Türk Telekom iştiraki AssisTT olarak, Tarım Kredi Kooperatifleri gibi ülkemizde tarımın gelişimi için kritik önem taşıyan bir kurumun iletişimine destek verecek olmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz.” dedi.

Tarım Kredi Çağrı Merkezi, 444 4 855 (444 4 TTK) hattı üzerinden 10 Müşteri Temsilcisi, 1 Takım Lideri ile haftanın 6 günü (Pazar hariç) 08:00 – 19:00 saatleri arasında hizmet verecek.

Açılış törenine Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkan Vekili Veli Sar, Samsun Bölge Müdürü Mustafa Doyurucuoğlu, Pazarlama Daire Başkanı İlyas Kılıç ile ilgili birim müdürleri ve davetliler katıldı.

 

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) çiftçisinin ucuz ve kaliteli yem ile yem hammaddeleri ihtiyacının karşılanması hedefiyle, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Toprak Ürünleri Kurumu (TÜK) ile "Yem Satış Sözleşmesi" Genel Müdür Dr. Fahrettin Poyraz’ın katılımıyla Ankara’da imzalandı.

İmza töreninde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Toprak Ürünleri Kurumu’nu (TÜK) temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Hadımcı, Yönetim Kurulu Üyesi Doğan Beyatlı ve TÜK Müdürü Mehmet Savaş Arkut ile Tarım Kredi Yem Genel Müdürü Hasan Fehmi Kinay, Genel Müdür Yardımcısı Ömer Musa, Satış ve Pazarlama Müdürü Muhammet Çığ’da hazır bulundu.

Törende konuşan Genel Müdür Dr. Fahrettin PoyrazKuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti vatandaşı çiftçi kardeşlerimizi kendi çiftçimiz gibi değerlendiriyoruz. Yapılan bu sözleşme ile yavru vatanımız Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti çiftçisine hem yem ve yem hammaddeleri desteği hem de çiftçi eğitimi desteği vereceğiz. Bu nedenle kendimizi mutlu hissediyoruz. Böylece Tarım Kredi’nin ülkemizdeki çiftçilerimize kaliteli ürün temini ve piyasa regülasyonu ile çiftçimizin korunması misyonumuz Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde de sağlanmış olacaktır. Ayrıca Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti çiftçisine Tarım Kredi ve iştiraklerinin her türlü mal ve hizmet desteğini de vermek istiyoruz. Bu işbirliğinin hayırlı olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

 Tarım Kredi Yem Genel Müdürü Hasan Fehmi Kinay ve KKTC Tarım Ürünleri Kurumu yetkilileri de Genel Müdür Dr. Fahrettin Poyraz’ın temennilerine katıldıklarını ve güzel bir başlangıç yapıldığını, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Tarım Ürünleri Kurumu ile tüm alanlarda işbirliklerini geliştirerek KKTC çiftçisine destek olacaklarını beyan ettiler.

 

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…