Yazdır

Müfettiş Yardımcılarına Oryantasyon Eğitimi

kapakTarım Kredi Kooperatiflerinde Müfettiş Yardımcısı olarak çalıştırılmak üzere açılan sınavda başarılı olan 10 müfettiş yardımcısı için oryantasyon eğitimi düzenlendi.

Merkez Birliği Nurettin Hazar Toplantı Salonunda gerçekleştirilen oryantasyon eğitiminin ilk gününde Tarım Kredi Genel Müdürü Dr. Fahrettin Poyraz, yeni atanan müfettiş yarımcılarına seslendi. Eğitime katılan müfettiş yardımcılarına meslek hayatlarında başarılar dileyen Poyraz, “Kurumlar binalardan ibaret değil, içindeki çalışanlardan oluşmaktadır. Sizler de Tarım Kredi gibi tarihi bir geçmişe ve aidiyet hissiyatına sahip çalışanların bulunduğu bir kurumda göreve başlama şansını elde ettiniz. Elbette ki meslek yaşantınız da pek çok sorun ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Ancak parolanız adalet olduğu sürece karşılaştığınız sıkıntıları, bu köklü kurum içindeki kazandığınız tecrübeler ile üstünden geleceksiniz.” diye konuştu.

Konuşmasının ardından müfettiş yardımcılarını tek tek tebrik eden Poyraz, görevlerinin hayırlı olması dileğinde bulundu.

Eğitime Rehberlik ve Teftiş Kurulu Başkanı Ali Erdem Saatçi, Rehberlik ve Teftiş Kurulu Başkan Yardımcıları Abit Cengiz ve Serkan Yenice de katıldı.