Yazdır

Pendik Belediyesinin Tercihi de Tarım Kredi

0kapak2018 yılında Pendik Belediyesi bünyesinde bulunan aş evinde kullanılacak olan kuru gıda, temizlik malzemeleri, süt ve süt ürünleri Tarım Kredi Kooperatiflerince karşılanacak.

Pendik Belediyesi ve Tarım Kredi Kooperatifleri arasındayapılan sözleşme ile Pendik Belediyesi bünyesinde bulunan aş evininkuru gıda, temizlik malzemeleri, süt ve süt ürünleri ihtiyaçları Sakarya Bölge Birliğine bağlı İstanbul Anadolu Tarım Kredi Kooperatifi tarafından temin edilecek.

Konuyla ilgili yaptığı açıklamada Pendik Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Ümit Ay, Tarım Kredi Kooperatiflerini, ülkenin dört bir yanına dağılan hizmet ağı ile ortaklarından alarak satışa sunduğu özellikle kuru gıda ve süt ürünlerinin kalitesinden dolayı tercih ettiklerini vurgulayarak; 2018 yılı için yaklaşık 3 milyon TL değerinde bir alım planladıklarını dile getirdi.

İstanbul Anadolu Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Levent Ilgar da, Pendik Belediyesine Tarım Kredi Kooperatifleri kalitesini tercih ettikleri için teşekkür ederek; sözleşmenin her iki tarafa da hayırlı olması temennisinde bulundu.

Hüseyin SAVAŞCI - SAKARYA