Yazdır

2017 Yılı Performans Değerlendirmesi Yapıldı

0kapakTarım Kredi Kooperatifleri 2017 Yılı Kurumsal Performans Değerlendirme Toplantısı Ankara’da düzenlendi.

Genel Müdür Dr. Fahrettin Poyraz, Genel Müdür Yardımcıları Mehmet Güneş, Mehmet Fevzi Yücetepe, Ahmet Bağcı ve Özgür Güven, ilgili daire başkanları ve bölge müdürlerinin katılımıyla gerçekleşen toplantıda Tarım Kredinin 2017 yılı içerisinde gerçekleştirilen faaliyetlerine yönelik performans değerlendirmesi yapıldı.

Genel Müdür Dr. Fahrettin Poyraz, toplantıda yaptığı değerlendirmede “Bölge Birliklerimizin çalışmalarını yakından takip ediyorum. Mutat toplantılarımızla da çalışmalarımıza bakacağız. Bölgeler olarak nasılız, durumumuz nedir? O yüzden bir yerde sıkıntınız varsa, probleminiz varsa, bölge müdürleri olarak sizler, hem daire başkanlarımızla, hem genel müdür yardımcısı arkadaşlarımızla, hem benimle, hem de diğer şirketlerdeki arkadaşlarımızla yakın diyalog içinde olmanız gerekiyor. Hiçbir mazeret, başarının yerini tutamaz. Sorunu tespit etmişseniz, o sorun çözülene kadar ne yapılması gerekiyorsa yapmalısınız. Üzerimizdeki emaneti korumamız lazım. Herkesin taşın altına elini, hatta gövdesini koyduğu bir ortamda da bizim yanlış yapma riskimiz daha az olur.” dedi.

Konuşmaların ardından, Tarım Kredi Kooperatifleri Bölge Birliklerine ait performans değerlendirme sunumu yapılarak katılımcılarla görüş alışverişinde bulunuldu.