Yazdır

Genel Müdür Yardımcısı Bağcı’dan İzmir Bölge Ziyareti

0kapakGenel Müdür Yardımcısı Ahmet Bağcı İzmir Bölge Birliğine ve bağlı kooperatiflere bir dizi  ziyaret  gerçekleştirdi.

Merkez Birliği Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Bağcı, Krediler ve Mali İşler Daire Başkanı Yahya Altınkaya ve Mali İşler ve Muhasebe Müdürü Sertaç Gürsoy ile İzmir Bölge Birliğine bağlı bazı kooperatiflere ziyarette bulunarak kooperatif ortakları ve kooperatif personeli ile birebir görüşme gerçekleştirdi.

Genel Müdür Yardımcısı Bağcı, Akhisar, Kırkağaç, Beyoba, Kayalıoğlu ve Muradiye kooperatiflerinin personeli ile görüşerek kooperatif hizmet binalarında ve kooperatif depolarında incelemelerde bulundu. Köy kahvesini de ziyaret eden Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Bağcı, köylülerle birebir görüşme gerçekleştirdi. Ziyaret sırasında Bölge Müdürü Mehmet Tevfik Ongun, İzmir Bölge Birliğinin ve kooperatiflerinin genel durumu hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Bağcı; “İzmir Bölge Birliğimiz, ülke tarımı ve Teşkilatımız açısından en önemli ve en büyük bölgemiz. Kooperatif ziyaretlerine özellikle bu bölgemizden başladık. Bu vesile ile Genel Müdürlük olarak; kooperatiflerimizdeki iş ve işleyişle ilgili sorunları, önerileri; doğrudan kooperatifleri ve Bölge Birliklerimizi ziyaret ederek, bölge ve kooperatif personelini ve ortaklarımızı yerinde dinleyerek sorunları ele aldık, çözüm önerilerini en kısa sürede değerlendireceğiz.” şeklinde konuştu.

Kooperatif ziyaretlerinin ardından Bölge Birliği hizmet binasına geçen Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Bağcı ve Daire Başkanı Yahya Altınkaya yetkililerle; Bölge Birliğinin 2017 yılı ve 2018 yılı ilk iki aylık faaliyetleri ile önümüzdeki dönemde yapılacak çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulundular.

Kadir ARIOĞLU / İZMİR