Yazdır

Kuruluşumuzdan Bu Yana Görev Yapan Yönetim Kurulu Başkanlarımız

01 ziver
Ziver MAHRAMLI
(04.05.1977)-(17.05.1978)
02 suleymansirali
Süleyman SIRALİOĞLU
(17.05.1978)-(13.05.1980)
03 husamettin
Hüsamettin BAYRAKTAR
(13.05.1980)-(27.11.1980)

04 rasitpasin
Raşit PASİN
(10.06.1981)-(25.11.1981)
 05 general
Refik IŞITMAN
(25.11.1981)-(09.06.1982)
06 dogankitapli
Doğan KİTAPLI
(09.06.1982)- (04.05.1984)
 07 zekibulut
Zeki BULUT
(04.05.1984)-(08.06.1984)

08 husnupoyraz
Hüsnü POYRAZ
(18.10.1984)-(21.09.1989)
09 oralkiper
Oral KİPER
(29.08.1991)-(26.02.1993)
 10cemilakin
Cemil AKIN
(26.02.1993)-(28.06.1995)

 11ahmetcayirli
Ahmet ÇAYIRLI
(28.06.1995)-(19.07.1996)
 12eyupsamiuslu
Eyüp Sami USLU
(19.07.1996)-(01.08.1997)
13ertugrulozdemir
 Etruğrul Özdemir
(01.08.1997)-(17.07.2001)
14nurullahdaziroglu
Nurullah DAZIROĞLU
(17.07.2001)-(01.08.2001)
 15nailbey
Nail AKSEL
(01.08.2001)-(28.01.2004)
16 ilhamiteke
İlhami TEKE
(28.01.2004)-(31.03.2014)
17 varolyildiz
Varol YILDIZ
(31.03.2014)-(14.04.2015)
18 muratkumas
Murat KUMAŞ
(14.04.2015)-(24.02.2016)
19.kulcu
Selahattin KÜLCÜ
(29.02.2016)-