Yazdır

Kuruluşumuzdan Bu Yana Görev Yapan Genel Müdürlerimiz

Davut Akça
Davut AKÇA
(16.05.1977)-(15.06.1977)
Şükrü Kayalar
Şükrü KAYALAR
(27.09.1977)-(06.01.1978)
suleyman goker
Süleyman GÖKER
(21.07.1977)-(27.09.1977)
(06.01.1978)-(19.12.1979)
Mehmet Gönen
Mehmet GÖNEN
(19.12.1979)-(18.10.1984)
 1 HusnuPoyraz
Hüsnü POYRAZ
(18.10.1984)-(21.09.1989)
selcuksanliturk
Selçuk ŞANLITÜRK
(21.09.1989)- (29.08.1991)
 3 oralkiper
Oral KİPER
(29.08.1991)-(26.02.1993)

cemilakin
Cemil AKIN
(26.02.1993)-(28.06.1995)
nazimyuksel
Nazim YÜKSEL
(31.08.1995)- (01.02.1996)
 6 hasankaya
Hasan KAYA
(22.03.1996)-(15.04.1999)

 7 rasitdoganenhos
Raşit Doğan ENHOŞ
(22.04.1999)-(30.05.2000)
 8 kadirarici
Kadir ARICI
(04.09.2000)-(06.11.2002)
9 sadirdurmaz
 Sadir DURMAZ
(20.11.2002)-(06.01.2003)
10 yavuzselimkosger
Yavuz Selim KÖŞGER
(06.01.2003)-(19.11.2003)
 11 bedrettinyildirim
Bedrettin YILDIRIM
(20.11.2003)-(18.04.2011)
12 abdullahkutlu
Abdullah KUTLU
(19.04.2011-(16.09.2014)
13 namikbostanci
Namık BOSTANCI
(17.09.2014)-(16.12.2014)
14 irfanguvendi
İrfan GÜVENDİ
(17.12.2014)-(10.02.2016)
15 ayhankarayama
 Ayhan KARAYAMA
(08.04.2016)- (05.12.2017)
16 fahrettinpoyraz
 Fahrettin POYRAZ
(05.12.2017)