ÖNEMLİ DUYURU

  • KOOPERATİFLERDE İSTİHDAM EDİLECEK KOOPERATİF GÖREVLİLERİ VE ZİRAAT MÜHENDİSLERİ MÜLAKATINA KATILMAYA HAK KAZANAN ADAYLARIN, T.C. ZİRAAT BANKASI BAHÇELİEVLER/ANKARA ŞUBESİ NEZDİNDEKİ TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİNE AİT (IBAN NUMARASI TR 75 0001 000626 37712027 6126) HESABA 50.-TL YATIRMALARI VE SINAV ÜCRETİNE AİT BANKA DEKONTUNU (İNTERNET BANKACILIĞI VEYA BANKAMATİK İLE YAPILAN HAVALE ÇIKTISINI) MÜLAKATA GELİRKEN YANLARINDA BULUNDURMALARI GEREKMEKTEDİR.

  • MÜLAKATA KATILACAK ADAYLARIN LİSTESİNDE MÜLAKAT YERİ TARİHİ VE SAATLERİ BELİRTİLMİŞTİR.

  • KOOPERATİFLERDE İSTİHDAM EDİLECEK KOOPERATİF GÖREVLİLERİ VE ZİRAAT MÜHENDİSLERİ MÜLAKATINA KATILMAYA HAK KAZANAN ADAY LİSTELERİ İÇİN TIKLAYINIZ…

  • MÜLAKATA KATILACAK ADAYLARIN BELİRTİLEN TARİH VE SAATTE NÜFUS CÜZDANI İLE BİRLİKTE (T.C. KİMLİK NUMARALARI YAZILI VE FOTOĞRAFLARI BULUNAN) MÜLAKAT YERİNDE OLMALARI ÖNEMLE RİCA OLUNUR…

Tarnet

Yazdır

Tarnet Tarım Kredi Bilişim Ve İletişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

TARNET TARIM KREDİ BİLİŞİM VE İLETİŞİM HİZMETLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

1996 yılında TARYAT A.Ş adıyla kurulan şirket, 2004 yılında isim değişikliği yaparak Tarnet Tarım Kredi Bilişim ve İletişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi adını almıştır.

Kuruluşundan bu yana Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliğine bağlı tüm kooperatiflere, bölge birliklerine ve iştiraklerine ve bununla birlikte çeşitli kurum ve kuruluşlara donanım tedariki, iletişim altyapısı ve yazılım hizmeti vermektedir.

TARNET A.Ş Türkiye Tarım Kredi Kooperatiflerinin tüm birimlerinde kullandığı E KOOP kurumsal kaynak yönetimi (ERP) yazılımını geliştirmiş ve desteğini sürdürmektedir. Yazılım çalışmaları kapsamında B12, ZOBİS, Motorin Otomasyon yazılımları ve elektronik fatura entegrasyon çalışmaları yapılmaktadır.

TARNET A.Ş sektörde elde ettiği tecrübesiyle ve uzman kadrosuyla, son yıllarda müşteri portföyünü genişletmiş olup, kamu ve özel sektörde farklı kurum ve kuruluşlara özellikle çeşitli markalar ile proje bazlı hizmetler vermektedir.

TARNET A.Ş olarak kapsamı; yazılım geliştirme hizmetleri, bilgisayar malzemeleri alım-satımı, güvenlik sistemleri kurulumu, elektronik eşya ve donanım alım satım işleri ve teknik servis hizmetleri olup aşağıda belirtilmiştir.

2004 yılından bu yana Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ürün destek işlemleri TARNET’in sağladığı alt yapı ile gerçekleştirilmiş olup Web tabanlı tasarlanan bu projede, tüm Türkiye bazında çiftçilerimiz Tarım Kredi Kooperatifi ortağı olsun olmasın, destekleme ödemelerini kolaylıkla alabilmişlerdir.

http://www.tarnet.com.tr/