Güncelleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen bekleyiniz

İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Önizleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Mesajınız Başarıyla Bizlere Ulaşmıştır.

En kısa sürede sizlere geri dönüş yapacağız.

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi.

Lütfen tekrar deneyiniz.

X

Merkez Birliğinden 2 Adet 120 KVA Ve 1 Adet 300 KVA'lık Güç Kaynağı Tedarik İşine Ait İhale İlanı

  • 31 EKİM 2023
  • İHALE
  • İLAN SÜRESİ DOLMUŞTUR

TÜRKİYE TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİ MERKEZ BİRLİĞİ

2 ADET 120 KVA VE 1 ADET 300 KVA' LIK KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI

TEDARİK İŞİNE AİT

İHALE İLANI

1- Mülkiyeti Genel Müdürlüğümüze ait Ankara İli, Çankaya İlçesi, Söğütözü Mahallesi, 2185. Sokak No:20 adresinde bulunan taşınmazımıza Kapalı Teklif usulü ve ANAHTAR TESLİMİ esasına göre ilan ekinde bulunan Şartnameler doğrultusunda tedarik edilecektir.

2-İhaleye iştirak edecek istekliler Teklif dosyalarını İhale günü saat 13:00’e kadar Genel Müdürlük hizmet binası olan Yukarı Bahçelievler Mahallesi Wilhelm Thomsen Caddesi No:7 Çankaya-ANKARA adresinde bulunan Haberleşme ve Genel Evrak Servisine teslim edecektir. Son teklif verme saatine kadar (İhale günü: 07.11.2023 Saat 13:00) ulaşmayan teklifler değerlendirmeye alınmayacaktır.

3-İhale 07/11/2023 tarihinde, saat 14:00’ te Yukarı Bahçelievler Mahallesi Wilhelm Thomsen Caddesi No:7 Çankaya-ANKARA adresinde İhale Komisyonu huzurunda yapılacak olup, teklifleri geçerli olan firmalardan Açık Eksiltme istenerek Pazarlık Usulü ile ihale neticelenecektir.

4-Bu işe ait ihale dosyası Yukarı Bahçelievler Mahallesi Wilhelm Thomsen Caddesi No:7 Çankaya-ANKARA adresinde (İnsan Kaynakları ve İletişim Daire Başkanlığı İdari İşler ve Satın Alma Müdürlüğü) çalışma saatleri içinde görülebilir.

5-İsteklilerde aranan şartlar ve diğer hususlar İdari ve İhale Şartnamesinde belirtilmiştir.

6-Tarım Kredi Kooperatifleri 2886 Devlet İhale Kanunu ve 4734 sayılı Kamu İhale Kanununa tabi olmayıp ihaleyi yapıp yapmamakta veya dilediğine vermekte serbesttir.