Güncelleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen bekleyiniz

İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Önizleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Mesajınız Başarıyla Bizlere Ulaşmıştır.

En kısa sürede sizlere geri dönüş yapacağız.

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi.

Lütfen tekrar deneyiniz.

X

İzmir Bölge Birliğinde değerlendirme ve eğitim toplantısı

21 EKİM 2021

Tarım Kredi Kooperatifleri İzmir Bölge Birliğine bağlı kooperatiflerde görev yapan ziraat mühendislerine yönelik değerlendirme ve eğitim toplantısı düzenlendi.

Tarım Kredi Kooperatifleri İzmir Bölge Birliği faaliyet alanında yer alan Aydın, İzmir ve Manisa illerinde bulunan kooperatiflerde görev yapan ziraat mühendisleriyle değerlendirme ve eğitim toplantıları düzenlendi.

Bölge Müdürü Adnan Yusuf Güney ile Bölge Müdür Yardımcısı Özgür karakoyun ve Bölge Uzmanı Yasemin Verim’in de katıldığı toplantılarda, ziraat mühendislerinin üretici ziyaretlerindeki gözlemleri, üreticilerin sorunları ve beklentileri üzerinde istişarelerde bulunuldu.

Kooperatif personelinin karşılaştıkları sorunlar, çözüm yolları ve daha verimli bir çalışma için neler yapılabileceği hakkındaki düşüncelerinin de göz önünde bulundurulduğu toplantılarda bitki besleme, bitki koruma ve sigortacılık faaliyetlerinin artırılması ve verimlilik konularında bilgilendirmeler yapıldı.

Tarım Kredi Kooperatiflerinin Türkiye’nin en büyük çiftçi ailesi olduğunu belirten Bölge Müdürü Güney, “Faaliyetlerimizin ve verimliliğin artırılması için kooperatiflerin pasif ortaklarının aktif hale getirilmesi, yeni ortak kaydı için çiftçi ziyaretlerine aralıksız devam edilmesi, faal ortaklarımızla sürekli iletişim halinde bulunulması, ziraat mühendislerimizin sahada bulunarak bitki koruma ve bitki besleme konularında çiftçileri ve ortaklarımızı bilgilendirmesi ve satışların artırılması, Tarsim başta olmak üzere tüm sigorta branşlarında gerekli üretimin sağlanması konularında hassasiyetle çalışmamız gerekiyor. Bu konuda kooperatif çalışanlarımızın fedakarlığını ve azmini çok iyi biliyoruz. Tecrübelerimizi paylaşarak ve bilgilerimizi güncelleyerek çalışmalarımıza devam etmeliyiz. Bu anlamda düzenlenen toplantıların oldukça verimli olduğunu ifade edebilirim” dedi.