Güncelleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen bekleyiniz

İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Önizleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Mesajınız Başarıyla Bizlere Ulaşmıştır.

En kısa sürede sizlere geri dönüş yapacağız.

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi.

Lütfen tekrar deneyiniz.

X

Ankara Bölgede aday personel göreve başladı

19 EKİM 2021

Ankara Bölge Birliğine bağlı kooperatiflerde istihdam edilmek üzere açılan sınavda başarı gösteren aday personel, düzenlenen tebligat töreniyle Tarım Kredi ailesine katıldı.

Ankara Bölge Birliğine bağlı birim kooperatiflerde çalıştırılmak üzere istihdam edilen aday çalışanların atama yazıları yapılan törenle teslim edildi. Kooperatif ortaklarına yönelik verilen hizmet kalitesini artırmak amacıyla açılan sınavı kazanarak işe başlamaya hak kazanan ziraat mühendisi ve kooperatif görevlisi çalışanlar için 5-7 Ekim tarihleri arasında oryantasyon eğitimi düzenlendi.

Eğitimi tamamlayan aday personelin atama yazıları, Ankara Bölge Müdürü Vejdi Yiğit tarafından verildi. Ankara Bölge Birliği toplantı salonunda düzenlenen törene Bölge Müdür yardımcıları Mustafa Yaman, Abdurrahman Saka, Ebubekir Gökaslan ve bölge birliği çalışanları da katıldı.

Bölge Müdürü Yiğit, görev belgelerini tebliğ ederek “Tarım Kredi Kooperatifleri, ülke genelinde teşkilatlanmış ve tarımsal girdi temininde hali hazırda güçlü bir ağa sahip Türkiye’nin en büyük çiftçi kuruluşu. Tarımsal üretimde değişen ve gelişen teknikler, ihtiyaçlar doğrultusunda beklentilere doğru ve hızlı cevap vermek için kadromuzu güçlendiriyoruz. Ülkemiz açısından da tarım sektörümüz açısından da çok önemli bir kuruma geldiniz. Tarım Kredi, tarımsal alana verdiği finansal desteği ile köylümüzün, çiftçimizin en güvendiği kapılardan bir tanesidir. Sizler de bu kuruluşun çiftçimizle yüz yüze gelen ilk görevlileri olacaksınız. Onlara yol gösterip, destek vereceksiniz. Tarımsal alanımızın ilk basamağı sizler olacaksınız. Görev yerleriniz hayırlı olsun, başarılar diliyorum” dedi.