Güncelleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen bekleyiniz

İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Önizleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Mesajınız Başarıyla Bizlere Ulaşmıştır.

En kısa sürede sizlere geri dönüş yapacağız.

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi.

Lütfen tekrar deneyiniz.

X

Ankara Bölgede Kooperatif Market strateji toplantısı yapıldı

26 KASIM 2021

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Ankara Bölge Birliği bünyesinde bağlı birim kooperatif personeli ve TK Market yetkililerinin katılımıyla stratejik planlama toplantısı yapıldı.

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri iştiraklerinden TK Pazarlama ve Marketçilik A.Ş’nin 2021 – 2025 Yılı Stratejik Planlama Projesi kapsamında düzenlenen toplantıya Ankra Bölge Müdürü Vejdi Yiğit, Kooperatif Market Genel Müdürü Bayram Ali Yıldırım, Bölge Birliği ve bağlı birim kooperatif çalışanları ile şirket yetkilileri katıldı.

Toplantıda ürün değerlendirme sürecine ilişkin Bölge Birliği ve bağlı Kooperatiflerin; tedarik sürecinde karşılaşılan problemler ve çözüm önerileri masaya yatırılırken 2021-2025 yıllarını kapsayan planlamalar konuşuldu.

“Ortaklarımızın yanındayız”

Ankara Bölge Müdürü Vejdi Yiğit, Kooperatif Market faaliyetlerinin tanıtılması ve yaygınlaştırılması için her türlü iş birliğinin yapılması gerektiğini söyledi. Tarım Kredi Kooperatifleri tarımsal üretimin her alanında çiftçilerin yanında olduklarını belirten Yiğit, “Ürün değerlendirme çalışmalarımızla da hasat sonrası ortaklarımızın yanındayız. Onların pazar kaygısı duymadan üretim yapmaları, üretimde devamlılığın sağlanması ve tüketicilerin kaliteli gıdaya uygun fiyatlarla ulaşması amacıyla hizmet veriyoruz. Bu bakımdan Kooperatif Marketler bizim açımızdan büyük önem taşıyor. Hem üretici hem de tüketici memnuniyeti açsından doğru planlamaları yapmakla görevliyiz” diye konuştu.

Tarım Kredi Kooperatif Marketlerin, üretimde devamlılığın sağlaması, tüketicilerin de kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlere ulaşabilmesi açısından denge unsuru olarak kurulduğunu vurgulayan TK Market ve Pazarlama Genel Müdürü Yıldırım, toplantıya katılanlara ulusal ve uluslararası marketler ile Kooperatif Marketlerin mevcut durumu ve vizyonu hakkında bilgilendirme yaptı.