Güncelleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen bekleyiniz

İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Önizleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Mesajınız Başarıyla Bizlere Ulaşmıştır.

En kısa sürede sizlere geri dönüş yapacağız.

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi.

Lütfen tekrar deneyiniz.

X

Başkan Darımla’dan Sivas Bölgeye ziyaret

13 EKİM 2023

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Adem Darımla, Sivas Bölge Birliğinde incelemelerde bulundu.

Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Darımla, Sivas Bölge Birliğini ziyaret ederek; Müdür Fırat Sungur’dan yapılan çalışmalar ve devam eden projeler hakkında bilgi aldı. Darımla ayrıca Bölge Birliği birimlerini de gezerek personele çalışmalarında başarılar diledi. Ziyaret esnasında Bölge Müdür Yardımcıları Mahmut Serdar Erdem ve Şemis Kalem ile Bölge Birliği Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu Üyeleri de hazır bulundu.

Başkan Adem Darımla, Bölge Müdürü Fırat Sungur ile birlikte Bölge Birliği faaliyet alanında yer alan Sivas, Tokat ve Erzincan illerindeki kooperatiflerin yetkilileri ile değerlendirme ve istişare toplantıları yaptı.

Darımla ayrıca TK Marketçilik Sivas Lojistik Deposu, Erzincan Süt Ürünleri Fabrikası ve Sivas’ta hizmet veren ve Tarım Kredi Kooperatifleri bünyesine kazandırılan Sivas Teknik Tarım A.Ş’ye ait Yem Fabrikası ve Süt Fabrikasında incelemelerde bulundu. Fabrikalara gerçekleştirilen ziyaretlerde Darımla, faaliyetler, diğer kurum ve kuruluşlarla olan iş birlikleri ve yürütülmekte olan çalışmalar hakkında şirket yetkililerinden bilgi aldı. Başkan Darımla ve Bölge Müdürü Sungur Şirket yetkililerine çalışmalarında başarılar diledi.

Başkan Darımla, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nu ziyaret ederek kurumsal konularda istişarede bulundular. Başkan Eroğlu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini ileterek Türkiye’nin En Büyük Çiftçi ailesine mensup değerli üreticilere işlerinde başarı temennisinde bulundu.

Sivas ili ziyaretleri kapsamında 2367 Sayılı Yıldızeli Tarım Kredi Kooperatifi ortağı Haydar Çelik’ e ait işletmeyi ziyaret ederek teknik yetkili personelce yem, rasyon ve verimlilik artışı konularında istişare ve görüş alışverişinde bulundular.

Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Adem Darımla’ya Bölge Müdürü Fırat Sungur tarafından plaket takdiminde bulunuldu.