Güncelleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen bekleyiniz

İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Önizleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Mesajınız Başarıyla Bizlere Ulaşmıştır.

En kısa sürede sizlere geri dönüş yapacağız.

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi.

Lütfen tekrar deneyiniz.

X

Başkan Kacır’dan Tekirdağ Bölgeye ziyaret

20 EKİM 2021

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Kacır ve Başkan Vekili Musa Takımcı, Tekirdağ Bölge Birliğini ziyaret ederek bağlı kooperatifler ve iştiraklere ait tesislerde incelemelerde bulundu.

Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Kacır, Başkan Vekili Musa Takımcı ve Tekirdağ Bölge Müdürü Nedim Nar ile birlikte Tekirdağ Bölge Birliği faaliyet alanında bulunan 101 kooperatif ve iştiraklere ait tesisleri ziyaret etti.

Başkan Kacır, Tekirdağ Bölge ziyareti kapsamında, Tareks Hayvancılık Bayramdere Tesisleri, Tareks Tohum Eleme Tesisleri, Uzunköprü Tarım Kredi Birlik Gıda, Kırklareli Tarım Kredi Yem Yağ Fabrikası’na ziyarette bulunarak, çalışanlarla görüştü ve faaliyetler hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Tekirdağ Bölge Birliği ve birim kooperatifleri ziyaret eden Başkan Kacır, kooperatif çalışanları ve ortaklarla da görüşerek talep, öneri ve sorunlarını dinledi.

Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım'ı da makamında ziyaret eden Başkan Kacır, tarımsal faaliyetler ve kooperatif çalışmaları hakkında Vali Aziz Yıldırım ile görüştü.