Güncelleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen bekleyiniz

İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Önizleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Mesajınız Başarıyla Bizlere Ulaşmıştır.

En kısa sürede sizlere geri dönüş yapacağız.

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi.

Lütfen tekrar deneyiniz.

X

Hububat eksperliği eğitimleri devam ediyor

12 EKİM 2021

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Eğitim Müdürlüğü tarafından TMO işbirliği ile Tarım Kredi bünyesinde görev yapan personele yönelik 2021 yılı ‘Hububat  Eksperliği Eğitimi’nin ikinci dönemi başladı.

Kooperatif ortaklarından sağlıklı ve uygun kriterlerde ürün alımı yapılabilmesi, fiziki-teknik işlemlerden kaynaklanan olumsuzlukların azaltılması ve fiyatlandırmada istikrarın sağlanması açısından, hububat alımlarının yoğun olduğu bölge birliklerine bağlı kooperatiflerde görev yapan personele yönelik Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) işbirliği ile hububat eksperlik eğitimi düzenlendi.

Eğitimin birinci dönemi 27 Eylül-8 Ekim 2021 tarihleri arasında tamamlandı. Eğitimin ardından 8 Ekim 2021 tarihinde katılımcılara yazılı ve uygulamalı sınav yapıldı. Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Pazarlama Daire Başkanlığınca planlanan ve İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen hububat eksperliği eğitimlerinin ikinci dönemi ise 11 Ekim’de başladı. Eğitim 22 Ekim’e kadar devam edecek.

Eğitimin ilk gününde Eğitim Müdürlüğü ve Sözleşmeli Üretim ve Ürün Değerlendirme Müdürlüğü’nden yetkililer hazır bulundu.

Toprak Mahsulleri Ofisi eğitmenlerince verilen ve 2 dönemde toplam 80 personelin eğitim aldığı kursa katılan personele eksperlik belgesi verilecek.