Güncelleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen bekleyiniz

İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Önizleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Mesajınız Başarıyla Bizlere Ulaşmıştır.

En kısa sürede sizlere geri dönüş yapacağız.

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi.

Lütfen tekrar deneyiniz.

X

TK Birlik İstişare ve Değerlendirme Toplantısı yapıldı

6 NİSAN 2021

Tarım Kredi iştiraki TK Birlik AŞ İstişare ve Değerlendirme Toplantısı, Merkez Birliği, Bölge Birlikleri ve TK Birlik yetkililerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantıda, ürün değerlendirme çalışmaları, 2020 faaliyetleri ve 2021 hedefleri değerlendirildi.

Tarım Kredi iştiraki TK Birlik A.Ş.’nin faaliyetlerinin değerlendirildiği İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Kızılcahamam’da düzenlendi.

Toplantıya Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Dr. Fahrettin Poyraz, Genel Müdür Yardımcısı Davut Arpa, Pazarlama Daire Başkanı İlyas Kılıç, Sözleşmeli Ürün Değerlendirme Müdürü Mehmet Erol, 17 Bölge Birliği müdürleri, müdür yardımcıları, TK Birlik A.Ş. Genel Müdürü Mehmet Güneş, genel müdür yardımcıları ve yöneticileri ile kooperatif yetkilileri katıldı.

TK Birlik A.Ş.’nin 2020 yılı faaliyetleri ve 2021 yılı hedeflerinin görüşüldüğü toplantıda, ürün değerlendirme faaliyetlerine ilişkin talep ve öneriler ele alındı.

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Dr. Fahrettin Poyraz, toplantıda yaptığı konuşmada, Tarım Kredi Kooperatifleri olarak sorumluluklarının her geçen gün arttığını belirterek; “Beklentiler ve çözüm noktasında Tarım Kredi Kooperatiflerinin artan rolü, eylem planlarının hızlı harekete geçirilmesi gerektiğini ortaya koymaktadır. Artık eski vizyonda bir Tarım Kredi olmadığı için piyasanın hareketli ve dinamik yapısına, altyapımız, sistemlerimiz ve insan gücümüzle kısa sürede uyum sağlamamız gerekmektedir” dedi.

Küresel Kovid 19 salgınının dünya genelinde pek çok alışkanlığı değiştirdiğini ifade eden Poyraz, “Tarım Kredi Kooperatifleri olarak sorumluluklarımızla bu mücadelede üzerimize düşen görevleri etkin ve hızlı bir şekilde yapmak mecburiyetindeyiz” diye konuştu.