Güncelleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen bekleyiniz

İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Önizleme İşleminiz Yapılıyor

Lütfen Bekleyiniz.

Mesajınız Başarıyla Bizlere Ulaşmıştır.

En kısa sürede sizlere geri dönüş yapacağız.

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi.

Lütfen tekrar deneyiniz.

X


Tareks Tarım Ürünleri Araç-Gereç İthalat İhracat ve Ticaret Anonim Şirketi 1981 yılında %70 hissesi Merkez Birliğinin, % 30 hissesi TEKFEN Holding gurubunun olmak üzere İstanbul’da kurulmuştur. Daha sonra 1988 tarihinde Tekfen grubunun hisseleri Merkez ve 7 Bölge Birliğince satın alınarak, şirket merkezi Ankara’ya nakledilmiştir. TAREKS A.Ş.; öncelikli olarak Tarım Kredi Kooperatifleri ortaklarının her türlü tohumluk ihtiyaçlarının ithalatı, yurt içinden tedariki ve bizzat üretimini yaparak sağlanması konusunda uzmanlaşmış bir kuruluş haline gelmiştir.

“Şirketin Ana Faaliyet Konuları: Orijinal ve Sertifikalı kademelerde Hibrit Mısır Tohumluğu, Patates Tohumu, Hububat Tohumu, Nohut Tohumu, Yonca Tohumu üretimi, ithalatı, ihracatı ve pazarlamasıdır.” Şirketin Tekirdağ, Konya, Çorum, Nevşehir, Balıkesir’de tohum işleme tesisleri bulunmakla beraber aynı zamanda Altınova / Balıkesir’de Ar&Ge faaliyetlerini yürüttüğü araştırma istasyonu bulunmaktadır.

0 312 215 80 05
0 312 223 13 77
tareks@tareks.com.tr

BUNLARI BİLİYOR MUYDUNUZ?

Tareks'in Tekirdağ Hayranbolu'da 20 bin ton kapasiteli Türkiye'nin en büyük tohum işleme tesisine sahip olduğunu biliyor muydunuz?

TAREKS'TEN HABERLER