Mesajınız Başarıyla Bizlere Ulaşmıştır.

En kısa sürede sizlere geri dönüş yapacağız.

İşleminiz Sırasında Bir Hata Meydana Geldi.

Lütfen tekrar deneyiniz.

X


1996 yılında Tarım Kredi Kooperatiflerinin teknolojik ihtiyaçlarını karşılamak için kurulan Tarım Kredi Bilişim ve İletişim Hizmetleri  Sanayi ve Ticaret A.Ş. (TARNET) bugün; kamu ve özel sektördeki kurum ve kuruluşlara özgün projeler geliştirerek yazılım hizmetleri, donanım tedariki ve iletişim altyapısı hizmetleri sunmaktadır. Aynı zamanda Tarım Kredi Kooperatiflerinin internet servis sağlayıcısı olan TARNET; Türkiye’deki ilk kooperatif sermayeli teknoloji entegratörüdür.

ERP (Kurumsal Kaynak Yönetimi) ve E-Dönüşüm uygulamalarıyla Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği'ne bağlı tüm kooperatifler, iştirakler ve yazılım sektöründe verimliliği sağlayan yazılımları ile değer üretmekte; TARNET'in özgün yazılımı olan Akaryakıt Otomasyon Sistemi TARPET ile de Türkiye'nin 81 ili, 919 ilçesi ve 2055 noktasında, 31 mobil araç ve 53 profesyonel teknik ekiple tüm kooperatiflere, iştiraklere ve akaryakıt sektörüne hizmet vermektedir.

Teknoloji, yazılım ve iletişim alanlarında eğitim hizmetleri veren TARNET Akademi, iştiraklere tarım sektöründe nitelikli insan kaynağı ve yeni nesil çiftçilere kariyer imkanları sunmaktadır.

Tarnet, ülkemizin ihtiyaçlarını zamanında ve doğru tespit eden, iş geliştirme tecrübesi ile tarım teknolojileri başlığı altında Ar-Ge çalışmaları yapmakta ve tarımda sürdürülebilir geleceği tasarlamaktadır.

BUNLARI BİLİYOR MUYDUNUZ?

E-Dönüşüm alanında TARNET AŞ'nin Özel Entegratör olduğunu biliyor muydunuz?

TARNET'TEN HABERLER

Tarım teknolojileri Tarım Kredi ile ilk kez TEKNOFEST’te

Tarım Kredide “yeni normal” dönemi için online eğitim atağı

Tarım Kredi’den Amasya ziyareti

Tarımda üretici ve tüketicinin yüzü ‘Dijital Pazarla’ gülecek